Na čem teď pracuji

 

 

- 18.10.02 dodělána signalizace nechráněného železničního přejezdu ČD

beta - download (158kB)

 

- 14.10.02 začaly práce na modelu Wrmz v3 (dříve Wrrmz)

 

- 2.10.02 finální v3 vozu ČDBmz připravena k downloadu

 

- 3. verze vozů Bmz a Wrrmz

nedávno jsem konečně začal práce na 3.verzi ČD Bmz a ČD Wrrmz bude ještě o něco později, ale určitě bude. První screen z Bmz z prostředí Abacusu.

 

- 17.9.02 vývoj Apee pozastaven z důvodu ztráty zdrojového souboru - poslední snímek Apee na památku

 

- 20.8.02 jsem se pokusil o českou signalizaci na žel.přejezdu. Model by měl být hotov (zbytečné zdetailňování objektu, viditelného jen na pár okamžiků je podle mne zbytečné a vede ke zbytečnému snížení výkonu PC) jen až někde seženu pár fotek na textury, abych je změnil - ty současné jsou jen provizorní.

beta - download (210kB)

 

- 1.beta sloupů trakčního vedení pro ČD "ČD gantrů"

první "ukázková" serie sloupů pro ČD, která obsahuje 6 druhů stožárových sloupů. Ve finální verzi bude obsaženo možná i pár desítek druhů vč. sloupů betonových! Protože mám v tuto dobu hotovy různé základní díly, tak mi 1 sloup trvá vytvořit jen několik minut, jsem schopen vytvořit jakýkoliv typ - stačí mi jen poslat fotografii - budu velmi rád za jakékoliv foto pro model!, protože mam v plánu udělat kompletní sadu sloupů na ČD vč. koridorových i "starých". Zároveň budu rád za jakukoliv kritiku betaverze, abych mohl nedostatky odstranit co možná nejdříve.

- 19.8.02 mírně pozměněna 1.část a přidána 2.část (dalších 7 sloupů). 2.část obsahuje 2 typy betonových sloupů s a bez detailů + brány na 2, 3 a 4 koleje.

1. část - download (242kB)

2. část - download (247kB)

 

 

- vozy ČD Apee, Aee, Bpee a Bee

Jedná se o mé první modely v programu GMax, ve kterém se teprve učím, takže nemam vůbec představu, kdy bude 1. vůz hotov.